About

Check out the following interviews to learn more about us! 🙌🏻

LIVEstonia 11. osas on palju laulu. Lauldakse nii kontserdisaalis kui ka metsas. Meie reporter Carine ja saatekangelane Džanna proovivad istutada metsa ja teevad tutvust Liibanoni rahvusköögiga. LIVEstonia

11 In the eleventh episode of LIVEstonia there will be a lot of singing: in the concert halls, Armenian Sunday school, and in the forest. Our reporter Karine and the heroine Dzanna will try to plant trees and get acquainted with Lebanese cuisine.

Our Concert 🎫

Check out this concert to see how sing 🎤 and dance 👯‍♀️ !

📍Hopneri Maja, Tallinn

Vikerraadio Podcast 🎙

Ma elan siin. Armeenlanna Džanna Šahbasjan

21.01.2017

https://vikerraadio.err.ee/808538/ma-elan-siin-armeenlanna-dzanna-sahbasjan

Džanna Šahbasjan on rahvuselt armeenlanna ja sündinud Jerevanis. Seal möödusid tema lapsepõlv ja kooliaastad. Ülikooli soovis tütarlaps aga minna Tartusse, sest nii nende peres kui ka sõprade hulgas oli Eesti- armastus tollal suur. Nii ka läks ja Tartu Ülikoolis lõpetas armeenlanna füüsika eriala.
Temast sai õpetaja ja tänasel päeval leiab naine, et keeleandega pole teda suurt õnnistatud. Ikkagi füüsik…

Ent Džanna ei jäta jonni ja täiendab oma sõnavara edasi, pealegi tuleb ka vene kooli õpetajal saavutada eesti keeles teatud tase. Nii on üks tõsine eksam veel ees. Oma aja võtab ka Armeenia Pühapäevakool, kus tegeldakse laulmise, tantsimise ja rahvuslike kommete meelespidamisega.